• Edukacja wczesnoszkolna

• 06.11.2023 19:25
        • Dnia 27 października 2023r. w naszej szkole odbył się
          I Powiatowy Konkurs Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
          „Jestem sprawny i bezpieczny”.
        • Konkursu miał na celu wdrażanie do bezpiecznego i odpowiedzialnego poruszania się po drodze, samodzielne pogłębianie wiedzy z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego, rozwijanie poczucia odpowiedzialności za zdrowie, bezpieczeństwo własne i innych użytkowników dróg wśród  najmłodszych uczniów szkół podstawowych. W zmaganiach konkursowych wzięło udział pięć drużyn ze szkół podstawowych powiatu działdowskiego. Uczniowie klas pierwszych rywalizowali ze sobą w konkurencjach, w których wykazali się znajomością podstawowych zasad i przepisów ruchu drogowego, a także w emocjonujących konkurencjach sportowych. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwały Panie Policjantki: Katarzyna Rogozińska i Justyna Nowicka oraz organizatorki: Katarzyna Kamińska, Urszula Pudlak, Monika Wiśniewska i Beata Breska.

Wyniki konkursu przedstawiły się następująco:

I miejsce – Zespół Placówek Oświatowych nr 1
                            Szkoła Podstawowa nr 1 w Działdowie

II miejsce – Szkoła Podstawowa w Narzymiu

III miejsce – Zespół Placówek Oświatowych nr 3
                              Szkoła Podstawowa nr 3 w Działdowie

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim zaangażowanym osobom.