• Robotyka

• Zajęcia z Robotyki

• 16.11.2022 21:45
        • Zajęcia z Robotyki prowadzonę są w naszej szkole dla uczniów klas I-III i uczniów klas IV-VIII
        •      Od kilku lat w naszej szkole prowadzone są zajęcia z Robotyki, na których uczniowie sprawnie posługują się  nowoczesnymi technologiami informacyjno - komunikacyjnymi. Na zajęciach uczniowie zarówno klas I-III jak i IV - VIII doskonalą umiejętności  stosowania algorytów i nauki programowania robota. Rozwijają myślenie naukowe, umiejętność wykorzystania wiedzy o charakterze naukowym do identyfikowania i rozwiązywania problemów, a także formułowania wniosków opartych na obserwacjach empirycznych. Rozwijają zainteresowania myślą techniczną jak również kształtują cierpliwości i dokładności oraz nawyk dbania o cudzą własność.

Oto wyniki pracy uczniów klas I-III

Oto wyniki pracy uczniów klas IV-VIII