• Edukacja wczesnoszkolna

• Dzień Nauki Polskiej

• 20.02.2024 17:54
        • Dzień Nauki Polskiej – święto nauki i naukowców
        • W dniu, w którym wspominamy sylwetki naszych wielkich naukowców i ich dokonań, uczniowie klas 1-3 stali się badaczami, obserwując i wykonując nieskomplikowane eksperymenty oraz uczestnicząc w ciekawych zabawach badawczych z zakresu biologii, chemii i fizyki. Zajęcia przygotowane i poprowadzone przez panie: Anetę Obarek, Annę Wyrzykowską, Barbarę Nieborek i Dorotę Pierścionek wywołały wiele pozytywnych emocji i radości. Była to doskonała okazja do tego, aby zaciekawić dzieci nauką, a także rozwijać ważne umiejętności, takie jak obserwacja, analiza czy wnioskowanie.
          Serdecznie dziękujemy również starszym kolegom, którzy z pełnym zaangażowaniem pełnili rolę asystentów.                                                                                                                                Katarzyna Kamińska