• KONKURS PIOSENKI ŚWIĄTECZNEJ
          • Jasełka 2022 w Szkole Podstawowej nr 3

• 21.12.2022
          •        W środę 21 grudnia 2022 roku w naszej szkole odbyły się Jasełka. Uczniowie przygotowali przedstawienie, które przypomniało nam istotę Świąt Bożego Narodzenia. Z kolei chór wprowadził nas w cudowny nastrój świąt przepięknie wykonanymi kolędami. Przedstawienie zakończyło się owacjami zauroczonej społeczności szkolnej. To przedświąteczne spotkanie skłoniło nas do refleksji i wprowadziło wspaniałą, ciepłą i świąteczną atmosferę.

Na koniec, po przedstawieniu, głos zabrała dyrektor szkoły Joanna Karaszewska, która pogratulowała uczniom i nauczycielom wspaniałego występu i doceniła wysiłek jaki włożyli w jego przygotowanie. Złożyła uczniom życzenia oraz poprosiła, aby zostały one przekazane także rodzicom.

• Mistrzostwa Działdowa Klas Pierwszych Szkół Podstawowych - gry i zabawy ruchowe

• 13.12.2022
          • W dniu 06.12.2022 przedstawiciele klas I A, I B, I C- ZPO nr 3 SP nr 3 pod opieką p. Aliny Karbowskiej brali udział w zawodach sportowych zorganizowanych przez MOSiR - Mistrzostwa Działdowa Klas Pierwszych Szkół Podstawowych - gry i zabawy ruchowe, które odbyły się w sali gimnastycznej ZPO nr1  SP nr 1.